درباره ما

معرفی شرکت نوین آرا تولیدکننده ادویه جات

فروشگاه ادویه

بازرگانی طهماسیان با علامت تجاری امید، با بیش از نیم قرن تجربه و فعالیت چشمگیر در عرصه تهیه و توزیع مواد غذایی به صورت سنتی( خشکبار و حبوبات و ادویه جات ) برای تامین بخشی از نیاز بازار همواره مرغوب ترین محصولات را انتخاب و عرضه داشته است .
اکنون پس از سالها عرضه مستقیم در بازار و خدمت به مصرف کنندگان از سال ۱۳۹۵ اقدام به تاسیس کارگاه با محیطی کاملا بهداشتی و مجهز به دستگاه های مکانیزه و مدرن جهت تولید ادویه جات با برند نوین آرا با بیش از ۵۰ نوع محصول اقدام به تهیه ، تولید و توزیع از بهترین و خالص ترین ادویه جات در اندازه های مختلف بسته بندی و عرضه می نماید .
عزم و اراده هیئت مدیره و کارکنان نیز در طی سالیان متمادی ، همواره به نحوی بوده که این مجموعه خصوصی را در جهت توسعه و تعالی رهنمون سازد و بیش از پیش ، بخشی از دغدغه های کار و اشتغال جوانان این مرز و بوم را مرتفع نماید . بدیهی است تلاش و سرمایه گذاری در این عرصه گسترده با مشکلات و چالش های بسیاری همراه بوده است اما هدف کارآفرینی بطور مستقیم و غیر مستقیم مهمترین عاملی بوده که فراتر از انگیزه های اقتصادی مدنظر قرار گرفته است .

روند تولید و عرضه 

آیکن کارخانه
۱. تولید با دقت بالا
آیکن ارسال
۲. ارسال سریع
آیکن تحویل
۳. تحویل در سراسر کشور
آیکن رضایت مشتریان
۴. رضایت مشتریان

ماموریت

تولید و عرضه محصولات غذایی با کیفیت، در بسته بندی های متنوع و جذاب با رعایت اصل صداقت، احترام و ارزش آفرینی برای مشتریان در راستای ارتقاء سلامت جامعه، با استفاده از منابع انسانی متخصص جهت رقابت در بازار داخلی و خارجی.

چشم انداز

پیشرو در تامین و عرضه ادویه و محصولات غذایی بسته بندی شده با قابلیت رقابت در سطح جهانی و با هدف ایجاد ارزش مشترک برای کلیه ذینفعان. براین اساس چشم انداز شرکت تا پایان سال ۱۴۰۰ عبارت است از:

  • افزایش دامنه نفوذ برند در عرصه تجارت جهانی و در اختیار قراردادن محصولات در اقصی نقاط جهان.
  • توسعه مرزهای دانش در تولید مجموعه محصولات غذایی به پشتوانه نیروی انسانی متخصص و متعهد.
  • قرار گرفتن در بین شایسته‌ترین برندها نزد مصرف کنندگان نهایی صنعت غذا با حفظ و بهبود مستمر ایمنی، کیفیت و تنوع محصولات

ادویه جات بازرگانی غلام رضا طهماسیان

مدیریت کیفیت

کیفیت ، نوآوری و تلاش برای بهبود مستمر ، وجه تمایز ، برای رشد و رقابت می باشد. هدف ما ایجاد ارزش های مشترک ، توسعه و عدالت اجتماعی ، رضایت سهامداران ، مشتریان و حفاظت از محیط زیست و جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم. برای دستیابی به این هدف ، با بکارگیری افراد با انگیزه ، متخصص و سرمایه گذاری در بخش هایی که به رفاه اجتماعی کمک می نماید در دستور کار شرکت می باشد.

ما متعهد هستیم به طور مستمر در ارتقاء تخصص کارکنان و تضمین و حفاظت از سلامت و ایمنی در محل کار تلاش نمائیم. ما مطابق بالاترین استانداردهای بین المللی برای حصول از ایجاد زیر ساخت یکپارچه و نظام مند در مسیر سرآمدی و تحقق اهداف رعایت الزامات استانداردهای مدیریت کیفیت ، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی را در دستور کار خود قرار داده و متعهد به بازنگری دوره ای و رعایت کلیه قوانین و مقررات مرتبط کشوری و سازمانی می دانیم.